GRENAISOL IZOLIACINĖS-KONSTRUKCINĖS PLOKŠTĖS
 
 

Grenaisol židinys      

            Šiandien  vis dar yra daug žmonių, kurie nesidomi  arba  tiesiog nekreipia dėmesio į tai, kokios statybinės  ir izoliacinės medžiagos naudojamos   jų židiniams bei  krosnims statyti.  Deja tai būdinga  daugumai statybos bendrovių bei židinių montuotojų, kurie ir  toliau naudoja visiškai netinkamas medžiagas.               
               Tai dažnai sukelia įvairius nemalonius kvapus ar kylančias dulkes namuose. Tačiau tai nėra didžiausia problema, dėl kurios turėtumėte nerimauti. Blogiausia tai, kad dalelės, kurios patenka į aplinką kartu su cirkuliuojančiu karštu oru, kuriuo vėliau jūs kvėpuojate, dažnai yra kancerogeninės.               
               Temperatūra židinio konstrukcijos viduje vidutiniškai yra apie 400°C. Įvairios mineralinės vatos ir plokštės, apsaugotos  aliuminio folija, yra suklijuotos klijais, kurie dažniausiai atsparūs 100°C temperatūrai,  o tai sukelia klijų garavimą, blogą kvapą ir folijos irimą.  Susidariusios nepageidaujamos medžiagos yra žalingos jūsų sveikatai. Akivaizdu, kad tokios medžiagos kaip akyto betono blokeliai ar gipso kartono plokštės nėra tinkamos židiniui statyti, nes  negali atlaikyti ilgalaikio karščio ir sukelia jau ankščiau minėtas problemas. Net ugniai atsparios gipso kartono plokštės nėra tinkamos židiniui montuoti, nes šiuo atveju „ugniai atsparios“  reiškia tik medžiagos gebėjimą atlaikyti ugnį ilgesnį laiko tarpą prieš jai visiškai suyrant.       
              Mūsų nuomone,  židinių ir krosnių statyba turėtų būtų atliekama tik profesionalų. Todėl rekomenduojame  naudotis tik tų bendrovių paslaugomis, kurios naudoja modernias technologijas, saugias ir ekologiškas medžiagas.
   
                                                                                                   

   
  

GrenaisolPlokstes grenaisol            
                 GRENAISOL izoliacinės plokštės gaminamos iš akytojo vermikulito ir specialių neorganinių rišiklių, užtikrinant didelį atsparumą šiluminiams svyravimams bei temperatūrai iki 1250°C. Plokštės yra netoksiškos,  jų sudėtyje nėra jokio asbesto, stiklo ar mineralinio pluošto. Plokštė yra pakankamai tvirta ir mechaniškai stabili, pasižymi dideliu patvarumu, didele elektros varža ir mažu šilumos laidumu.
              Dėka šių plokščių savybių, Jūs ne tik pastatysite savo židinį ar krosnį (naudodami nedegias, aplinkai nekenkiančias natūralias medžiagas), bet ir užtikrinsite pakankamą konstrukcijos šiluminę izoliacija tuo pačių metu. Todėl šilumos energija, pagaminta Jūsų šilumos šaltinio, nebus iššvaistyta per išorines pastato sienas, nes šiluma bus naudojama tik Jūsų patalpų šildymui. Be savo izoliaciniu savybių  GRENAISOL plokštė pasižymi ir tuo, kad gali būti naudojama įvairiais būdais – klijuojama, montuojama tarpusavyje, armuojama, glaistoma, tinkuojama ar dažoma įvairiausiai dažais. Tai taupo Jūsų laiką ir pinigus.                 
              GRENAISOL plokštės yra tvirtos ir pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis. Palyginti su kitomis standartinėmis izoliacinės medžiagomis, gali būti naudojama santykinai nedidelio storio medžiaga,  todėl sutaupoma vertinga erdvė Jūsų namuose. GRENAISOL plokštės yra patvarios ir paprastos naudoti. Nekeičia savo savybių esant tiek aukštoms,  tiek  žemoms temperatūroms. Plokščių atliekos utilizuojamos kaip įprastos statybinės šiukšlės.
              Plokštės apdirbamos naudojant paprasčiausius statybinius įrankius (rankiniu pjūklu, akumuliatoriniu suktuvu, kabių kalimo įrankiu, gipso kartono šlifuokliu ir pan.) Apdirbant plokštes beveik nėra dulkių!
              GRENAISOL plokščių vienoje pusėje yra grioveliai, kurie užtikrina geresnį sukibimą su armavimo tinkleliu ir tinku.
              Montavimo instrukcijas, kurios pateikiamos su nuotraukomis, bei visą kitą svarbią informaciją (pvz. Kokybės sertifikatus), galite rasti slinktyje „Atsisiųsti“. 


Su GRENAISOL plokštėmis židinio statyba taps tikrai lengva! 
                                       


Pilnas aprašymas 
                   

                    Siūlome Jums pilną darbo su plokštėmis aprašymą, kurį galite rasti skiltyje „Židinio montavimas“.  Be montavimo instrukcijų, kurios iliustruotos nuotraukomis, čia rasite pilną montavimo technologinio proceso aprašymą, kuris susideda iš šių etapų: 

                 • Klijų GrenaKlebepaste naudojimas plokščių klijavimui ir plyšių sandarinimui;

                 • Plokščių tvirtinimas ir sujungimas tarpusavyje naudojant kabių kalimo įrankius;
                 • Armavimas tinkleliu SILCATEX  naudojant KAMMAL 10-90 (t.y, pagrindo paruošimas struktūriniam tinkui)

                 • KAMMAL MOD struktūrinio tinko, skirto židiniams ir krosnims, naudojimas. 
 

Pagrindiniai GRENAISOL privalumai

                    • Ekologiška  ir netoksiška medžiaga;
                 • CE sertifikuota;
                 • Jokių dulkių;
                 • Dėka nedidelio naudojamo medžiagos storio, sutaupoma daug erdvės;
                 • Utilizuojama kaip paprastos statybinės šiukšlės;
                 • Konstrukcinė ir izoliacinė medžiaga viename;
                 • Lengvai apdirbama paprasčiausiais įrankiais;
                 • Aukštos kokybės, greitas ir ekonomiškas sprendimas;
                 • Montavimo aprašymai su instrukcijomis ir  nuotraukomis;
                 • Gali būti naudojama su daugeliu apdailos medžiagų;
                 • Rekomenduojama geriausių Vokietijos židinių montuotojų.