Premium line
 

PREMIUM LINE
 

Mes didžiuojamės galėdami pristatyti naują PREMIUM LINE krosnelių liniją. Lankstumas yra raktas į PREMIUM LINE sėkmę. Visos TQ linijos krosnelės suderinamos su keturiais skirtingo dizaino pagrindais ir gali būti pasukamas 360° kampu. Taigi jūs galite mėgautis liepsnos žaismu iš bet kurio patalpos kampo.
 
PREMIUM LINE - ekologiškas, elegantiškas ir nesenstantis dizainas.

Visose šios linijos krosnelėse sumontuota patentuota aukštų technologijų Woodbox degimo sistema. Taip pat galite pasirinkti nuotolinį krosnelės valdymo pultą, kuris užtikrins ir Jūsų patalpos temperatūros kontrolę.
Detalesnė informacija...

 


Krosnelė Stanford
 

Stanford 80
 

Daugiau nei 150 metų Nestor Martin yra aukščiausias krosnelių kokybės ir patikimumo vardas visoje Europoje. Ilga augimo ir 
naujovių tradicija padėjo gimti pasaulinės klasės Stanford kolekcijai. Galimi du dydžiai ir galingumai - tai pilnas atsakymas šildymo poreikių įvairovei.

Stanford ilgaamžis ketaus korpusas leidžia sukurti maksimalų šilumos išlaikymą ir ekonomišką kuro naudojimą. Elegantiškas ir lengvai naudojamas, Stanford atneš Jums gyvenimą, pilną šilumos ir pasitenkinimo.

 Detalesnė informacija...

 


Krosnelė Stanford 140
 

Stanford 140
 

Ar Jūs norėtumėte pasišildyti prie siautėjančios ugnies ar atsipalaiduoti priešais ramią, lėtą liepsną, viena paprasta valdymo sklendė leis Jums sureguliuoti pirminį oro padavimą į krosnelę bei kontroliuoti liepsną. Integruota oro valymo sistema neleidžia stiklo padengti dūmų likučiais, todėl Jūs visada galėsit grožėtis nuostabiu liepsnos vaizdu.

Stanford 80 Plus ir Stanford 140 Plus yra aprūpinti ilgaamže kaitlente ir dangčiu, todėl Jūs galite kartu gaminti ir mėgautis sklindančia šiluma. Plačios stiklo durelės suteikia nepakartojamą ugnies vaizdą, o grakštus stilius suteikia prabangą židinio aplinkai, nesvarbu kokia ji bebūtų.

 Detalesnė informacija...Nestor Martin krosnelė S33

S 


Nestor Martin ketus yra pagarsėjęs visame pasaulyje savo išskirtine kokybe. Nuo pat pirmo liejimo 1854, mūsų produkcijos procesas visada buvo pirmaujantis. Be to, mūsų ketus gaminamas iš 95% perdirbtų medžiagų, laikantis įsipareigojimų apsaugoti natūralią aplinką.

S modelis yra nauja, moderni ketaus
krosnelė. Apvalios linijos grakščiai pabrėžia tvirtą liejinį, kuris subtiliai paslepia pažangią techniką, slypinčią viduje.

S galimas keturių dydžių su keturiais šildymo galingumais. Taip pat S krosnelės galimos su dažytografito,
antracito emalės, majolica žalios emalės ar majolica rudos emalės apdaila.

Detalesnė informacija...